agencja reklamowa

szokstudio

specjaliści


Jesteśmy młodym, zwariowanym i kreatywnym zespołem znakomitych specjalistów. Żadne projekty nie są nam straszne. Lubimy duże dawki adrenaliny, dlatego kochamy deadliny, asapy itp. Tworzymy wyjątkowe realizacje, w których łączymy dobre, twórcze projektowanie z wymaganiami i potrzebami każdego Klienta.

 
78

zadowolonych klientów

570

ukończonych projektów

11

lat doświadczenia

4735

wypitych kaw

kim jesteśmy?

nasz zespół


Jesteśmy agencją reklamową i marketingową z dziesięcioletnim doświadczeniem. Stacjonarnie obsługujemy klientów z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego, ale online jesteśmy w stanie pracować z klientami z dowolnego miasta/kraju. Jesteśmy małym, 4 osobowym zgranym zespołem. Dzięki temu komunikacja z nami jest sprawna, a my pracujemy szybko i z energią, osobistym zaangażowaniem i pasją, którą trudniej znaleźć w większych zespołach. Jeżeli zadanie tego wymaga, umiemy zorganizować się tak, by sprostać bardzo wymagającym ramom czasowym.

Jakub

Jakub Woźniak

manager / graphic designer
napisz do Jakuba

Aleksandra Makowska

Aleksandra Makowska

junior designer
napisz do Oli

Krystian Siwczuk

Krystian Siwczuk

motion designer
napisz do Krystiana

Klaudia Wróblewska

Klaudia Wróblewska

adwords specialist
napisz do Klaudii

Wojtek Gapiński

Wojtek Gapiński

front-end developer
napisz do Wojtka

szokstudio

doświadczenie


Działamy z pasją, wykorzystując bogatą wiedzę w zakresie projektowania graficznego, tworzenia identyfikacji wizualnych, przygotowywania do druku, składu dtp, projektowania stron www i fotografii. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe i zespół sprawdzonych specjalistów współpracujących z nami.

nasza oferta portfolio

skład dtp

95%

reklama

87%

identyfikacja wizualna

85%

www

90%

fotografia

65%

zaufali nam

nasi klienci


Dbamy o naszych Klientów i najwyższy standard usług bo wiemy, że zadowolony Klient jest najlepszą reklamą. Cieszymy się, że wielu z nich zawsze o nas pamięta, kiedy chcą zrealizować nowy projekt. Wkładamy w naszą pracę całe serce, bo jest ona naszą pasją. Dziękujemy za zaufanie.

Wśród firm z którymi mieliśmy przyjemność współpracować znajdują się m.in.: