agencja reklamowa

szokstudio

specjaliści


Jesteśmy młodym, zwariowanym i kreatywnym zespołem znakomitych specjalistów. Żadne projekty nie są nam straszne. Lubimy duże dawki adrenaliny, dlatego kochamy deadliny, asapy itp. Tworzymy wyjątkowe realizacje, w których łączymy dobre, twórcze projektowanie z wymaganiami i potrzebami każdego Klienta.

 
114

zadowolonych klientów

570

ukończonych projektów

16

lat doświadczenia

8518

wypitych kaw

kim jesteśmy?

nasz zespół


Jesteśmy agencją reklamową i marketingową z dziesięcioletnim doświadczeniem. Stacjonarnie obsługujemy klientów z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego, ale online jesteśmy w stanie pracować z klientami z dowolnego miasta/kraju. Jesteśmy małym, 4 osobowym zgranym zespołem. Dzięki temu komunikacja z nami jest sprawna, a my pracujemy szybko i z energią, osobistym zaangażowaniem i pasją, którą trudniej znaleźć w większych zespołach. Jeżeli zadanie tego wymaga, umiemy zorganizować się tak, by sprostać bardzo wymagającym ramom czasowym.

Jakub

Jakub Woźniak

manager / graphic designer
napisz do Jakuba

szokstudio

doświadczenie


Działamy z pasją, wykorzystując bogatą wiedzę w zakresie projektowania graficznego, tworzenia identyfikacji wizualnych, przygotowywania do druku, składu dtp, projektowania stron www i fotografii. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe i zespół sprawdzonych specjalistów współpracujących z nami.

nasza oferta portfolio

skład dtp

95%

reklama

87%

identyfikacja wizualna

85%

www

90%

fotografia

65%

zaufali nam

nasi klienci


Dbamy o naszych Klientów i najwyższy standard usług bo wiemy, że zadowolony Klient jest najlepszą reklamą. Cieszymy się, że wielu z nich zawsze o nas pamięta, kiedy chcą zrealizować nowy projekt. Wkładamy w naszą pracę całe serce, bo jest ona naszą pasją. Dziękujemy za zaufanie.

Wśród firm z którymi mieliśmy przyjemność współpracować znajdują się m.in.: